Červená řepa ala crastina


přísady:


postup:

Jak se zaručeně zbavit nechtěného nápadníka

Při seznamování mohou mít lidé problémy dvojího druhu. Buď se seznamují jen velmi obtížně anebo se naopak potřebují rychle, levně a bezpečně „odseznámit“. Na to druhé bych měla po ruce jeden návod, jak se s velkou jistotou připravit přirozeně plánovaným způsobem o svého ctitele. Recept je velmi jednoduchý. Vaří se to takto:
4 středně velké bulvy řepy červené
trocha soli, pro zvýšení účinnosti dostatečně pepře, křenu, česneku, cibule, bazalky a také
octa, popř. jiného koření, které Váš miláček nemá zrovna příliš v oblibě – a úspěch je zaručen.

Jak na to?

V zelenině zakoupíme, ve svých zahrádkách „vypáčíme“ ( v cizích bezpečně ukradneme ) červenou řepu. Tu omyjeme ( a vlastně ani nemusíme ), uvaříme ve vodě do měkka a necháme vychladnout.( Přece si nebudeme pálit prsty, stačí, že jsme si je spálily už jednou! )
Vystydlé řepy nastrouháme najemno a přidáme nepřiměřeně po troškách a kapancích výše zmíněné kořenící ingredience. ( Pozor, uděláme-li to nesprávně, vznikne nám konečný produkt, který bude vhodný i k požití! ) - A to je vlastně všechno!! Nachově purpurovou směs podáváme na co největších talířcích pod názvem ŘEPA NETRADIČNĚ nebo chcete-li ŘEPOVÉ PYRÉ ala Crastina. Přílohu raději nepodáváme, bylo by jí škoda.

Poznámka č.1
Pakliže budete stolovat společně se strávníkem, nelekejte se! Barva Vašich vyměšovacích směsí ( biologicky řečeno - výkalů ) bude poněkud jiná, než na jakou jste zvyklá!

Poznámka č.2
Doporučuji podávat pouze v domácnostech, kde jsou k dispozici alespoň dvě funkční WC.

Poznámka č.3
Nezabral-li tento recept hned napoprvé, napančujte řepu dumlíkem alias vodnicí. Čím hořčí, tím lepší.

Poznámka č.4
Nedivte se, že získáte novou přezdívku „Maryša“.

Poznámka č.5
Nezbavíte-li se svého Romea ani po realizaci poznámky č.3, vdejte se za něj! Protože méně náročného strávníka už byste ani za oceánem nikdy nenašla! ( A ani luxusní automobil Vám nemůže vynahradit jednoduchou kuchyni!! Na jídle se dá nejvíce ušetřit, jak říká můj tatínek, a s touto stravou odrovnáte svého manžela za pár měsíců a pak si můžete koupit, co budete chtít ).

Hodně úspěchů v odlákávání mužů, kteří Vám nevítaně vstoupili do života!


Čas: asi 30 minut - [moučníky|fujtajbl|lehké]

Názory čtenářů:
Strana 1 × 5
smazat hmm... [2005-09-11 20:10:44]
to musi chutit uzasne!
hned to skusim;))
evan
Strana 1 × 5